Sprint final

El passat cap de setmana es va disputar la Fase Final de CCEE a Lleida, on van participar la Natalia Gómez -en Aleví iniciació- i també l’Aina Rifà i l’Ania Guerrero -en Aleví promoció- amb l’aparell de corda. Cal destacar les seves actuacions ja que les tres gimnastes van realitzar uns grans exercicis.

Les competicions van finalitzant, la qual cosa vol dir que s’acosta la cloenda de la temporada. Per tant, ja anunciem que el nostre Club ho celebrarà amb la gran exhibició de final de curs el dissabte 1 de juliol, en horari de matí, al pavelló Euskadi, esdeveniment que totes les nostres gimnastes i grups ja comencem a preparar amb noves coreografies… Aneu reservant-vos la data, que hi sou tots convidats!

foto 25maig

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s